Remis drużyny Trenerki Patrycji Luty w III lidze.

Nasze najmłodsze Kadetki zremisowały z wyżej notowaną drużyna gości.
oto opis tego spotkania.

KKS Czarni II Sosnowiec - LKS Goczałkowice Zdrój
2:2 [2:1]

Zremisowały wygrany mecz.

To co działo się na boisku czarnych w dniu wczorajszym, mimo uzyskanego 1 punktu, pozostawia ogromny niedosyt drużynie gospodarzy. W I połowie meczu drużyna Goczałkowic praktycznie nie istniała - zawodniczki z Sosnowca utrzymywały piłkę na połowie przeciwnika, przerywały im akcje lub kasowały większość ataków na pole karne. Wielkie brawa należą się bramkarce Dorocie Młynarczyk, która bezbłędnie odczytywała naszą grę i pewnie chwytała piłkę, w wielu akcjach ratując nas przed stratą. --------szczegóły w rozwinięciu

Już w 4 minucie meczu doskonałą sytuację miała Kasia Marzec, z której to jednak bramkarka Goczałkowic wyszła zwycięsko. Na szczęście niecałe 4 minuty później, wykorzystując zamieszanie w polu karnym i niepewną interwencję bramkarki, piłkę do bramki wpakowała napastniczka Ania Sokołowska. Po rozpoczęciu akcji, drużyna Czarnych pewnie zaatakowała połowę Goczałkowic utrzymując tam rozgrywanie piłki. W 10 minucie kolejna akcja Sokołowskiej - niestety słupek, na co zareagowała pomocniczka Dagmara Wieczorek i chcąc dobić, trafiła 15cm obok prawego słupka. Zaraz po tej akcji przeciwniczki rozpoczęły groźny kontratak, jednak przestrzeliły i piłka poleciała nad poprzeczkę. W 16 minucie sędzia podyktował  rzut wolny dla nas, który wykonała Karolina Koch, niestety Sokołowska nie dosięgnęła głową do piłki.
W 18 minucie meczu, fantastyczną bramkę zdobyła Kasia Marzec. Z około 20 metrów - przyjęła, wycelowała i mocną i pewną piłką bezbłędnie pokonała bramkarkę Goczałkowic.
Przeciwniczki rozpoczęły akcję atakując pole karne gospodarzy, gdzie zrobiło się zamieszanie. Pewnym ruchem Paulina Tarkowska wybija piłkę na aut, przeciwniczka przewraca się i akcja dzieję się szybko - sędzia liniowy dyktuje aut, trener Goczałkowic krzyczy do sędziego głównego o rzut karny, chwila niepewności i trójka sędziowska zmienia zdanie przychylając się do sugestii trenera dyktując rzut karny. Sytuacja robi się napięta, dziewczyny z drużyny Czarnych są oburzone taką decyzją, kibice nie wierzą własnym oczom. Kapitan naszej drużyny stara się rozmawiać, jednak sędzia jest nieugięty. Kontrowersyjny karny w 22 minucie przyczynił się do zdobycia pierwszej bramki dla drużyny z Goczałkowic.
W 29 minucie nie została uznana bramka dla Czarnych, którą zdobyła Dagmara Wieczorek, z powodu wcześniejszego faulu na dziewczynie z drużyny Goczałkowic.

W II połowie trenerka Patrycja Luty zdecydowała się na 3 zmiany. Dopiero w 57 minucie meczu Czarne wywalczają rzut wolny, do którego podchodzi Milena Syguła. Celuje na bramkę, niestety trafia w poprzeczkę przy samym okienku. 10 minut później sytuacja Sokołowskiej, niestety trafia ona prosto w bramkarkę Goczałkowic. Bramka, której nie powinno być, padła w 68 minucie. Niekryta zawodniczka Goczałkowic strzeliła z dystansu i pokonała naszą bramkarkę wyrównując wynik. Sędzia zakończył mecz po doliczonym czasie dwóch minut.

Reasumując. Czarne już w I połowie powinny wygrywać przynajmniej 5:1, a na boisku pierwszy raz w historii meczów z tą drużyną, prezentowały się lepiej. 1 punkt jest i zostanie z nami tak długo, jak niedosyt po zremisowaniu prawie wygranego meczu.