Kolejne zwycięstwo młodych piłkarek trenerki Luty

• autor: czarnisosnowiec, 2012-09-26 11:56

Piast Leszczyny - KKS Czarni II Sosnowiec
1:4 (1:4)

W dniu 22 września odbyła się 4 kolejka III Ligi grupy Śląskiej Kobiet. Dziewczyny rozegrały bardzo dobre spotkanie.
Mecz rozpoczął się spokojnie, rozgrywałyśmy piłkę środkiem z rozciąganiem gry na skrzydła. Oddawałyśmy strzały na bramkę, jednak przeciwniczki broniły jej bardzo dobrze.
Pierwszą bramkę zdobyłyśmy po dośrodkowaniu z lewej strony. Bramka wypuściła piłkę z rąk, a zawodniczka z Piasta dobiła ją we własną bramkę. Niecałe 6 minut później piłkę w bramkę przeciwniczek wpakowała napastniczka Jagoda Bułman.

Wbiegając w pole karne przeciwnika otrzymała fantastyczne podanie od Dagmary Wieczorek, dzięki czemu objęłyśmy przewagę. Po 3minutach do bramki trafiła Anna Sokołowka, która dostała prostopadłą piłkę od Darii Polańskiej. Po dużej stracie bramkowej przeciwniczki rzuciły się do ataku. Rozegrały środkiem piłkę, przerzucając ją na prawą pomocniczkę. Ta podała do napastniczki i nasza bramkarka nie miała szans zeby obronić strzał. Kilka minut póżniej dostała sfaulowana Daria Polańska. Do wolnego podeszła Sygi, która skutecznie uderzyła na bramkę przeciwnika. Do przerwy wygrywałyśmy 4:1.

W drugiej części spotkania miałyśmy dużo akcji których nie wykorzystałyśmy. Niektóre zawodniczki Piasta często faulowały, grały ostro. Było wiele spalonych w tym meczu. Wszystkie zawodniczki bardzo dobrze zagrały, nie bały się przeciwniczek.