Czarne wskoczyły na fotel lidera

• autor: czarnisosnowiec, 2012-10-09 13:44

Autor: sportowezaglebie.pl

Sosnowiczanki w niedzielę pokonały Podgórze Kraków 3:0, a AZS AWF Katowice przegrał w Radomiu 0:3, dzięki czemu sosnowiczanki awansowały na pierwsze miejsce w tabeli I ligi.

Krakowianki w tym sezonie nie wygrały jeszcze spotkania, więc spotkanie powinno być formalnością dla naszego zespołu i tak też się stało. Bramki dla Czarnych zdobywały: Angelika Gębka, Karolina Dec i Urszula Bydlińska, wynik powinien być zdecydowanie wyższy, jednak jak zwykle podopieczne Agnieszki Drozdowskiej grały na niskiej skuteczności.

Sosnowiczanki w tym sezonie jeszcze nie przegrały ani jednego meczu, po 5 kolejkach na swoim koncie mają 4 zwycięstwa i 1 remis (z Rolnikiem Głogówek 1:1), dzięki czemu są na szczycie I ligi, jednak ten stan rzeczy zawdzięczają faktowi, iż ISD-AJD Gol Częstochowa ma jeden mecz zaległy (z Czwórką Radom).