Sosnowiczanki zagrały na szóstkę z plusem

• autor: czarnisosnowiec, 2012-10-16 08:12
Piłkarki Czarnych Sosnowiec wygrały trzecie spotkanie z rzędu i
cały czas są na czele tabeli I ligi. Tym razem podopieczne Agnieszki Drozdowskiej pokonały TKKF Starówka Nowy Sącz aż 6:0.

Czarni Sosnowiec

TKKF Starówka Nowy Sącz

Bramki:Warunek (dwie), Konieczna, Błażejewska, Frączek, Bydlińska

Zespół z Nowego Sącza aktualnie zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, więc nie mógł sprawić większych problemów sosnowiczankom, które walczą o awans do ekstraklasy. W drodze do celu nasz zespół na razie zaliczył tylko jedną wpadkę, remisując z Rolnikiem Biedrzychowice Głogówek 1:1. Był to jedyny mecz, w którym nasze zawodniczki straciły punkty. Teraz przed Czarnymi dwa bardzo trudne spotkania, gdyż zmierzą się na wyjeździe z niepokonanym do tej pory ISD-AJD Gol Częstochowa (częstochowianki mają jeden mecz zaległy, dlatego Czarne wyprzedzają ten zespół w tabeli) i 1. FC AZS AWF Katowice.