Pierwszy sparingi Sosnowiczanek.

• autor: czarnisosnowiec, 2013-07-30 10:22

W sobotnie popołudnie gdzie temperatura w całym kraju sięgała prawie 40 C zawodniczki Czarnych Sosnowiec przyjmowały na własnym boisku beniaminka Ekstraligi 2013/2014 Zagłębie Lubin. Był to pierwszy mecz towarzyski zarówno przyjezdnych z Lubina jak i naszych zawodniczek przed zbliżającym się sezonem.

Po dobrym i w miarę wyrównanym spotkaniu nasze zawodniczki niestety uległy ekipie z Lubina, a mecz zakończył się wynikiem 2:3 .

Bramki dla naszej drużyny zdobyły:  Renata Warunek (głową) po znakomitym dośrodkowaniu Marleny Koniecznej oraz ze stałego fragmentu gry , rzucie wolnym Marlena Konieczna.

Podopieczne Trenerki Agnieszki Drozdowskiej zaprezentowały się w takim składzie:

Polok -- Sobota-Wójcik-Luty-Doroż-- Dec-Konieczna-Kukiełka-Gębka-Frączek--Warunek

Zmiany: Polańska,Gredkiewicz, Syguła( testowana) Bąbel( testowana)

W kadrze Sosnowiczanek brakowało:

Anny Błażejewskiej - choroba

Dominiki Zabiegały - powoli wraca do zdrowia i formy sportowej po kontuzji kolana

Eweliny Prokop - choroba

Uli  Bydlińskiej - kontuzja