Ostatni test - mecz dla Czarnych.

• autor: czarnisosnowiec, 2013-08-21 09:19

Wczorajsze spotkanie z TS Mitech Żywiec było ostatnim sprawdzianem Czarnych przed zbliżającymi się rozgrywkami ligowymi. Sosnowiczanki pokonały na wyjeździe zespół z Ekstarligii 1 : 2. Bramki dla Czarnych strzeliła Renata Warunek.

Krótkie podsumowanie spotkań towarzyskich w okresie przygotowawczym:

KKS Czarni Sosnowiec - Zagłębie Lubin  2:3

Kadra U-17 - KKS Czani Sosnowiec 5:0

KKS Czarni Sosnowiec - TS Mitech Żywiec 2:1

KKS Czarni Sosnowiec - KS Zabrze 11 - 1

KKS Czarni Sosnowiec - Czarne Świerklany 7-3

TS Mitech Żywiec -  KKS Czarni Sosnowiec 1:2

Wyniki 4 ostatnich spotkań na pewno powodują uśmiech na twarzach kibiców Czarnych, a najbardziej wygrane z ekstraligową drużyną TS Mitech Żywiec. Sosnowiczanki pomimo widocznego progresu w grze, straciły bramki w każdym test - meczu i to może być niepokojące dla sztabu szkoleniowego, dlatego cały okres przygotowawczy można podsumować na czwórkę.

( W krótce wywiad z trenerką Agnieszką Drozdowską i jej podsumowania okresu przygotowawczego, cele i założenia na nadchodzącą dużymi krokami rundę wiosenną sezonu 2013/2014 )

Już w przyszły wtorek ( 28.08.2013) dwie najwyższe ligi kobiecej piłki nożnej ( Ekstraliga kobiet i I liga kobiet) rozpoczynają swoje ligowe zmagania. Kto w sezonie 2013/2014 spadnie z ligi centralnej? Która z pierwszoligowych drużyn zagości w przyszłym roku w ekstralidze? Czy Czarnym uda się wejść do elity kobiecej piłki nożnej ? W końcu jak to mówią do trzech razy sztuka !?