Kadra U17 wygrywa z Anglią

• autor: Strzyz, 2014-04-07 22:28

Podczas gdy drużyna przygotowuje się do rozpoczęcia rundy rewanżowej i batalii o Ekstraligę, nowa zawodniczka Czarnych, Julia Wycisk, przebywa wraz z kadrą U17 w Anglii, gdzie nasza reprezentacja rozgrywa turniej towarzyski.

W pierwszym meczu Polska U17 pokonała angielskie rówieśniczki 2:0. Julia wyszła na boisko w pierwszym składzie; w 70' została zmieniona. Kolejny mecz, z reprezentacją Szwajcarii, jutro o 18:00 czasu polskiego.

Julia Wycisk regularnie występuje w reprezentacji U17; w drużynie Czarnych zadebiutowała na początku lutego w meczu z Mitechem Żywiec. Biorąc pod uwagę, że w sparingach pokazywała się z bardzo dobrej strony jako ambitna i waleczna zawodniczka, kibice Czarnych na pewno będą mieli wiosną niejedną okazję zobaczyć reprezentantkę U17 w akcji.