Czarne - Widok Lublin 3:0

• autor: Strzyz, 2014-04-28 19:10

Przez 60 minut sosnowiczanki popisywały się brakiem skuteczności, ale na szczęście ostatnie pół godziny meczu z UKS Widok Lublin należało do Czarnych, a dokładniej do Joanny Operskalskiej.

Sosnowiczanki biły głową w mur, choć miały sytuacje, by przebić się i ułatwić sobie spotkanie, to jednak mecz z UKS był trudny. - Pierwsze 20 minut było zdecydowanie pod nasze dyktando, powinniśmy zdobyć 5 bramek i miałybyśmy spokojny mecz. Ładne akcje, gra z klepki, ale bramki nie padły i przez to gra stawała się trudniejsza i nerwowa. W drugiej połowie rywalki może dwa razy przekroczyły pole karne, a Ania Polok ani razu nie złapała piłki - mówiła po meczu trener Czarnych, Agnieszka Drozdowska.

Ostatnie pół godziny to totalna dominacja Czarnych, nasze piłkarki "przycisnęły" rywala i wypunktowały go. Bohaterką meczu została Joanna Operskalska, której wystarczyło 30 minut, by zdobyć 3 bramki. Sosnowiczanki dzięki bramkowej serii uspokoiły swoją grę i sytuację w tabeli.

Nasze piłkarki umocniły się na pozycji lidera I ligi. W kolejnej serii spotkań sosowiczanki zmierzą się z Wandą Kraków.

(sportowezaglebie.pl)