• AKADEMIA PIŁKARSKA Zaprasza chłopców i dziewczynki rocznik 2001 - 2011 - informacje w klubie.

2. 1Tomek1 1

Aktualności

Zwycięstwo w meczu na wodzie

• autor: Strzyz, 2014-05-26 10:47

Mimo skrajnie niesprzyjających warunków atmosferycznych, Czarne po dobrym meczu, rozgrywanym w ulewnym deszczu, pokonały na wyjeździe KKS Bogdańczowice 4:0 (2:0).

- Przez cały mecz lało, lało i jeszcze raz lało. Po bokach boiska wody było po 20 centymetrów. Gra tylko górą, od przypadku do przypadku - kręciła po meczu głową trener Czarnych, Agnieszka Drozdowska.

Czarne wynik otworzyły w 18. minucie, a na listę strzelczyń wpisała się Marlena Konieczna. W pierwszej połowie wynik podwyższyła Patrycja Matla.

Po zmianie stron boisko już zupełnie nie nadawało się do gry, jednak mecz trwał. Sosnowiczanki zdobyły jeszcze dwie bramki, najpierw wynik podwyższyła Karolina Dec, a potem drugie swoje trafienie zaliczyła "Marla" - To była piłka wodna, dziękuję dziewczynom za walkę i zaangażowanie - przekazała po meczu trener Drozdowska.