Reprezentacja U17 wygrała turnej w Słowenii

• autor: Strzyz, 2014-07-03 07:22

Reprezentacja Polski do lat 17 wygrała rozgrywany w Słowenii turniej UEFA Development. Polki wygrały wszystkie trzy mecze; w dwóch spotkaniach na boisku pojawiła się wracająca po kontuzji Julia Wycisk.

Reprezentacja U17 najpierw pokonała Węgry 5:0, następnie Ukrainę i drużynę Słowenii po 2:0. W meczach z Węgrami i Słowenią po 40 minut rozegrała Julia Wycisk. Zawodniczka zabrzańskiego Promotora, wypożyczona zimą do Czarnych, odniosła kontuzję w turnieju towarzyskim tuż przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych, przez co nie wystąpiła w żadnym meczu Czarnych w rundzie rewanżowej. Tym większa szkoda, że w meczach sparingowych Julia prezentowała się z bardzo dobrej strony - mamy nadzieję, że w rundzie jesiennej zaprezentuje swoje umiejętności w meczach Ekstraligi.