Wysokie zwycięstwo w Piasecznie

• autor: Strzyz, 2014-10-30 13:12

W meczu kończącym rundę jesienną rozgrywek Ekstraligi Czarne Sosnowiec pokonały w Piasecznie miejscowe GOSiRki 0:4 (0:3).

Mecz miał dość jednostronny przebieg, zwłaszcza gdy w 57.minucie boisko opuściła po drugiej żółtej kartce Emilia Baran. Zwycięstwo Czarnych mogłoby być jeszcze okazalsze, jednak trenerka sosnowiczanek postanowiła dać szansę pokazania się zawodniczkom rezerwowym - w 81.minucie na boisko weszła nawet zmienniczka Anny Polok, Barbara Rolbiecka. Do strzeleckiej formy z poprzedniego sezonu wraca Renata Warunek, która skompletowała hat-tricka i z 4 bramkami na koncie ustępuje w roli najlepszej strzelczyni Czarnych tylko Nikol Kaletce, mającej o jedną zdobytą bramkę więcej.

W zespole z Piaseczna cały mecz rozegrała była zawodniczka Czarnych, Żaneta Sobota.

Bramki: Warunek 14., 18., 75., Kaletka 36.

Czarne: Polok (81.Rolbiecka) - Gruszka (72.Zabiegała), Wójcik, Prokop (85.Dec), Cisło (46.Wycisk) - Konieczna, Luty, Operskalska, Kaletka, Matla (52.Szymanowska) - Warunek.