Podsumowanie rundy jesiennej część 2.-III liga kobiet.

• autor: Anna Jarecka, 2014-11-23 16:26

Ostatni mecz rundy jesiennej za nami. Jak wiemy młode sosnowiczanki odniosły zwycięstwo w meczu przeciwko rezerwom z Bielska. Wyniki w tej rundzie są zadowalające, jednak szkoda remisów. Jednego można było uniknąć. Trzeba zapomnieć o tym co złe i myśleć o rundzie rewanżowej. Czarne obecnie zajmują. drugie miejsce w tabeli, ze stratą 7 punktów do liderującego Mitechu II Żywiec. Rozpocznijmy podsumowanie minionych meczów. Piłkarki z Sosnowca schodziły 8 wygrywając potyczki, 2 remisując, jednokrotnie przegrywając z liderującym Mitechem. Najwięcej wygrały w meczu przeciwko drużynie z Ornontowic aplikując 10 bramek, nie tracąc żadnej. Najwięcej straciły w meczu z Żywcem [1:6].

Jedyną żółtą karkę zdobyła Klaudia Kukiełka w meczu przeciwko SWD.Nasza drużyna zaliczała wzloty, ale także słabsze mecze. W sumie straciłyśmy 14 bramek, strzelając przy tym 50.

Trenerka Patrycja Luty jest dumna ze swoich podopiecznych za wykonaną pracę w rundzie jesiennej. Jest także pełna nadziei, że dziewczyny ciężko przepracują okres przygotowawczy i równie dobrze, a nawet lepiej zagrają na wiosnę

Same zawodniczki zapowiadają walkę o jak najwyższe lokaty na koniec sezonu! Kibicom pozostaje trzymać kciuki!:)