Prace odświeżające stadion.

• autor: Anna Jarecka, 2014-11-23 17:27

Nie jest to tajemnicą, że przy stadionie Czarnych trwają prace remontowe. Obecnie już zostało uruchomione oświetlenie przy sztucznym  boisku, które znacznie ułatwia trenowanie zawodnikom i zawodniczkom w popołudniowych i wieczornych porach, gdy już jest na dworze ciemno. Zostały już także zamontowane piłkochwyty przy głównej płycie i sztucznej. Trybuna ziemna od strony Al,Mireckiego została zrównania z ziemią i już w przyszłym roku zostanie wybudowana w to miejsce nowa. Jest jeszcze planowana wymiana ogrodzenia i systemu nagłaśniającego. Zarządcą całego obiektu jest MOSiR w Sosnowcu.

Już na wiosnę będziemy mogli oglądać zawodników Czarnych na odnowionym stadionie.

Zapraszamy!