Podsumowanie rundy jesiennej część 3.- Juniorzy.

• autor: Anna Jarecka, 2014-11-23 17:45

Juniorzy także zakończyli swoje zmagania. Ekipa pod dowodzeniem trenera Macieja Rutkowskiego i Piotra Boguszewskiego plasuje się na 6 pozycji w tabeli. W swoim ostatnim spotkaniu ligowym niestety ulegli Skalniakowi Kroczyce 2:5 na terenie rywala. Po rundzie zgromadzili 12punktów. W szeregach tejże drużyny wystąpiło 22 chłopców. Najwięcej z nich spędził na boisku Aleksander Krajewski (810min.), najczęściej bramki zdobywał Mateusz Rekucki (6bramek), a pomagał w ich zdobywaniu wcześniej wspomniany Krajewski (5asyst). Wygrywali oni trzykrotnie swoje potyczki, trzykrotnie także remisując i trzykrotnie przegrywając. Obecnie zawodnicy trenują dalej i przygotowują się do wznowienia sezonu po przerwie. Z pewnością Czarni nie zawiodą na wiosnę i pokażą charakter.