Zwycięstwo w pierwszym sparingu!

• autor: Anna Jarecka, 2015-01-26 21:50

Piłkarki Czarnych Sosnowiec zmierzyły się w meczu kontrolnym z Mitechem Żywiec i od początku do końca prowadziły grę. Dzięki temu nasze zawodniczki zasłużenie wygrały 4:2.

Sosnowiczanki trenują na sztucznej murawie stadionu przy al. Mireckiego. W sobotę rozegrały sparing z Mitechem Żywiec i nie dały szans rywalkom, a w meczu nie wystąpiła reprezentantka Polski - Nikol Kaletka (choroba). Z zespołem trenuje już Izabela Frączek, która wróciła po rekonstrukcji kolana, jednak sztab szkoleniowy jeszcze nie ryzykuje gry tej zawodniczki w meczach sparingowych. - Jestem zadowolona z zespołu, gdyż w spotkaniu z mocnym rywalem zaprezentowały się z dobrej strony i prowadziły grę. Jesienią grałyśmy dobrze, więc nie będziemy zmieniać składu, skupiamy się na tym, by żadna z zawodniczek nie odeszła - przekazała trener Czarnych, Agnieszka Drozdowska.

Za tydzień (31 stycznia) Czarne zagrają w Żaganiu z mistrzem Rumunii, następnie na 7 lutego szukają sparingpartnera, a w weekend 14-15 lutego zagrają z liderem ekstraligi Medykiem Konin.

źródło:sportowezaglebie.pl