Zapraszamy na oficjalną stronę naszego klubu.

• autor: Strzyz, 2015-05-18 07:51

Mecz przebiegał z przewagą przyjezdnych, choć Czarne zagrały z bardzo dużą determinacją i zaangażowaniem. Pierwszą bramkę z podania Ewy Pajor zdobyła w 18. minucie Anna Gawrońska. Kolejne gole padły po przerwie. Najpierw Aleksandra Sikora po efektownym dośrodkowaniu Pauliny Dudek, a później sama Dudek dały Medykowi bezpieczne prowadzenie. Honorowy gol dla gospodyń padł na kwadrans przed końcem, po efektownej akcji skrzydłem i strzale Angeliki Gębki (gol ostatecznie zapisano jako trafienie samobójcze Gabrieli Grzywińskiej).

Mimo porażki, spotkanie podobało się kibicom, mecz był toczony w szybkim tempie, nie brakowało składnych akcji i efektownych bramkarskich parad w wykonaniu Anny Polok. Dobry poziom widowiska zapewniła też trójka sędziowska, zwłaszcza bardzo dobrze prowadząca mecz międzynarodowa sędzina Agnieszka Płaskocińska.

Bramki: Grzywińska 75 (sam.) – Gawrońska 18, Sikora 50, Dudek 57

Czarne: Polok - Gruszka, Prokop Ż, Wójcik, Wycisk (57.Frączek) - Matla, Luty, Konieczna, Operskalska, Kaletka - Warunek (62.Gębka)